Ahoj, vítá Tě tu adminka L!TTLE-B!G*! Doufám, že se Ti tu bude líbit :-) Enjoy IT!
PROBLÉM S MÝM BLOGEM? KLIKNI!

About myself :P

13. listopadu 2010 v 19:03 | L!TTLE-B!G* |  ME
TAkže, jelikož jsem na tomto blogu pouhé 2 dny (Proč? přečti si minulé články) Rozhodla jsem se, že tu o sobě napíšu pár základních informací. Vložím sem (prozatím) jednu fotku, ze které by mě nabylo ani tak poznat ;-) Nemám potřebu se tu ukazovat, alespoň prozatím :-). Nechápu ten důvod toho. Když se například podíváte na blog Natalie Sadness (nebudu tu dávat reklamu, nejsem žádná propagace!) Ta má fotku v každém článku i o jedné větě ;-). Taková já nejsem, simř se s tím. Otázky na mě v C.Č.

Sportuješ?
Ano, ráda plavu, hraju fotbal, nebo chodím ven s kamarády.

Jakou hudbu posloucháš?
Nejčastěji Lady GaGa, Black Eyed Peas, Shakiru a Davida Guettu. Moc nemusím Tokio Hotel nebo něco s metalem, či rockem. Ale hudba jako hudba :-)

Jaká jsi povaha?
Většinou jsem cholerik, a nikdo nedokáže přesně vypočítat, jak se v danou věc rozhodnu. Většinou bývám nekompromisní vůči lidem, se kterými se nedá domluvit. Proč bych se měla pokoušet JÁ o kompromis, když oni nechcou, že?:-)

Které jídlo Ti chutná?
Nejvíc asi tradiční řízek s bramborovou kaší, ale mám ráda i ryby na všechny způsoby. Abych pravdu řekla, sladké moc nemusím, ale na Vánoce ho neodmítnu!

Co Ti nechutná?
Játra :-X (Bléé!)

Jak vypadáš?
Nebudu tady lhát, jsem oplácanější postavy. A víte co?! Nevadí mi to. Ano, musela jsem si zvykat na nadávky ostatních, ale většinou říkám: ,,No a co jako? Ty jsi zase hubenej a taky neumíš všechno!-alespoň něco vydržím a nezhroutím se z toho!"... Tyto lidi opravdu kolikrát neřeším, ale zase neříkám, že to nebolí. Dále, mám šedo-modré oči, které jsou hrdé na to, že ve svých 13letech nechodí namalované až přemalované řasenkou. Mám hnědé, dlouhé vlasy, které si ničím žehličkou (dostala jsem ji na své 13tiny). Máme neokousané, nenamalované nehty, ale dbám na ně, ale většinou si je nalakuju. Když už, tak jenom průhledný lak nebo lehké třpitky:-) Jsem drobná, zkoro nejmenší ze třídy. A taky žiju :-)

Jaký máš styl oblečení?
Většinou sportovní, nebo party. Moc nemusím Emo a Gothic.

Co bys na sobě změnila?
Nic :-)

Jsi zadaná/nezadaná?
Jsem single, ale to si užívám... Měla jsem kluka, ale bylo to takový "pokukování", které bohužel nikam nevedlo :-) Teď jsme kamarádi, a je to lepší.

Myslím si, že teď toho o mě víš dost :-) Tak Adios, a užívej si života!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama